Flats4Rent Amavi Suite E Dimora Mimma

Flats4Rent Amavi Suite E Dimora Mimma Werona oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Porta Borsari, położonych w nie więcej niż 500 metrach. Aktywni goście docenią dostęp do lodowiska.

Obiekt wychodzi na miasto i obejmuje miejsce do siedzenia i miejsce do pobytu dziennego. Goście apartamentu mogą korzystać z suszarki do włosów w łazience. Do dyspozycji Gości jest bidet, oddzielna toaleta i prysznic.

Obiekt noclegowy oferuje aneks kuchenny oraz jadalnię, gdzie można delektować się posiłkami.

Wieża Lamberti leży w odległości zaledwie 5 min spacerem, a Kościół św. Eufemii jest w odległości 10-minutowego spaceru od apartamentu. Ze względu na centralną lokalizację tego apartamentu, Dom Julii znajduje się w mniej niż 450 metrach. Muzeum Castelvecchio jest w tylko 1 km. Flats4Rent Amavi Suite E Dimora Mimma jest usytuowany w zasięgu ręki od dworca kolejowego Dworzec Verona Porta Nuova.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Flats4Rent Amavi Suite E Dimora Mimma Werona
Guesthost - Verona Romantic Apartment With Breathtaking Views!
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Guesthost - Verona Romantic Apartment With Breathtaking Views!

8.5
Świetny 10 opinii
0 m od nieruchomości
USD 334 USD 301
za noc
Anastasia Apartment - Piazza Erbe City Center
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Anastasia Apartment - Piazza Erbe City Center

8.5
Świetny 64 opinie
50 m od nieruchomości
USD 142 USD 128
za noc
Casa Dei Pittori - A Pochi Passi Da Piazza Erbe
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Casa Dei Pittori - A Pochi Passi Da Piazza Erbe

9.2
Wspaniały 30 opinii
62 m od nieruchomości
USD 159 USD 143
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Werona-Villafranca
    15 km

    Stacje kolejowe

    Porta Vescovo railway station
    2 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 19:00
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencji023091LOC06443,023091LOC06444,IT023091C2FZEOJE6C,IT023091C2HWP8ZQLI
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Flats4Rent Amavi Suite E Dimora Mimma akceptuje zwierzęta?
      Niestety Flats4Rent Amavi Suite E Dimora Mimma nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Flats4Rent Amavi Suite E Dimora Mimma posiada kuchnię?
      We Flats4Rent Amavi Suite E Dimora Mimma goście mogą korzystać z aneksu kuchennego wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i toster.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Werona-Villafranca
    15 km

    Stacje kolejowe

    Porta Vescovo railway station
    2 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Flats4Rent Amavi Suite E Dimora Mimma Werona

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij